Aktuálně: 31. 5. 2021 | Hledáme novou posilu do našeho týmu, na pozici všeobecná zdravotní sestra

O zubní ordinaci Dentiq

Jsme zubní ordinace s rodinnou tradící, která se pacientům snaží nabídnout komplexní péči na jednom místě a pro celou rodinu. Víme, že zdravá dutina ústní je nedílnou součástí zdraví celého těla, proto je pro nás prioritou naše pacienty naučit správné péči o zuby, motivovat je a předcházet tak zubním kazům a jiným problémům. Pokud už k nim dojde, navrhneme nejšetrnější a efektivní ošetření k Vaší úlevě a spokojenosti.

Náš tým

Odbornost, zkušenosti a přístup k pacientům jsou přednosti našeho týmu lékařů a odborníků.

MDDr. Julie Trávníčková

zubní lékařka

V roce 2011 promovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor - Zubní lékařství. Během studia pracovala v privátních zubních ordinacích a na oddělení dentoalveolární chirurgie stomatologické kliniky ve FNUSA pod dozorem zkušených školitelů. Pravidelně se vzdělává a účastní se řady odborných kurzů a seminářů vedených českými i zahraničními specialisty.

V zubní ordinaci Dentiq pracuje od roku 2011, s přestávkami, během kterých si plnila mateřské povinnosti :-).

Specializuje se na komplexní péči o pacienta, zejména na estetickou a protetickou stomatologii.

 

Ordinační hodiny

MDDr. Adam Vilášek

zubní lékař

Promoval v roce 2011 na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Zubní lékařství. Po promoci pracoval ve stomatologickém centru Stomma v Břeclavi a od roku 2018 ordinuje v naší praxi. Specializuje se na komplexní péči o pacienta, stomatologickou chirurgii, implantologii, mikroskopickou stomatologii. 

Ordinační hodiny

MDDr. Radek Havlík

zubní lékař

MUDr. Alena Vávrová

zubní lékařka

MUDr. Alena Vávrová promovala na LF v Brně v roce 1980, potom různá pracoviště na okrese Brno – venkov ve funkci praktického zubního lékaře, následně jako dětská zubní lékařka v Rosicích u Brna s částečným úvazkem na ortodoncii. Po atestaci I. st. nabídka na práci v Institutu pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví, výuková i přednášková činnost, účast na zahraničních stážích. Od r. 1995 vlastní praxe. 

V roce 2011 založila zubní ordinaci Dentiq, kterou úspěšně vedla. V roce 2021 ji předala mladším kolegům a užívá si zaslouženéhé odpočinku. V současné době figuruje v Dentiqu jako odborný konzultant, případně vypomáhá s drobnými záskoky. 

Ordinační hodiny

Natália Karasová, DiS.

dentální hygienistka

Obor Diplomovaná dentální hygienistka absolvovala v roce 2020 na SZŠ a VOŠZ Brno. Během studia absolvovala odborné stáže v řadě privátních zubních ordinací v Brně. Od srpna 2O2O se stala součástí týmu v zubní ordinaci Dentiq.

Ordinační hodiny

Iva Veškrnová

vrchní sestra

Iveta Hájková

zdravotní sestra

Bc. Lucie Třísková

office manager

Mgr. Iva Opatřilová

office manager